جشنواره فروش پائیزی تی شی چای به مناسبت شب یلدا

من بامداد هستم.ساکن لاهیجان.
تجربه فعالیت مستقیم در امر تولید چای بین سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۲ را دارم.
تی شی چای یک کسب‌وکار در حوزه فروش چای طبیعی ایرانی و دارای کد اقتصادی ۲۶۹۰۸۰۰۲۶۸۰۰۰۲ می‌باشد.
شیوه کاری من فقط عرضه و فروش چای بهاره تولید سال است.
این هدف‌گذاری به‌منظور معرفی و ارتقای جایگاه چای اصل طبیعی شمال در میان مصرف‌کننده ایرانی است.
در حال حاضر فروش ما علاوه بر توزیع عمده منطقه ای، به صورت غیرحضوری و از طریق ثبت سفارش آنلاین نیز در فروشگاه تی شی چای انجام می‌شود.
سایت تی شی دارای مجوز اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی با پشتیبانی زرین پال است.

در تی شی چای همه چیز بر مبنای سادگی، سرعت و کیفیت ارائه خدمات شکل‌گرفته است. از طراحی سایت، محصولات عرضه شده تا سیستم خرید آنلاین و اطلاع‌رسانی‌های مربوطه.
ما با آگاهی از مشکلات خرید اینترنتی به‌ویژه کند بودن سرعت شبکه و تأخیر در نهایی‌شدن خرید و انتقال به صفحات داخلی، با بهره‌گیری از امکانات موجود، سیستم فروشگاهی ساده،متفاوت و در عین حال کارآمدی را برای آسان‌تر شدن خرید اجرایی کرده ایم .
گزینه‌های متنوع خرید برای انتخاب سریع‌تر در مقابل شماست. در هر مرحله امکان بازگشت و ویرایش وجود دارد. درگاه پرداخت اینترنتی قدرتمند زرین پال امنیت و اطمینان خاطر شما را تأمین می‌کند.همه چیز در بهترین شکل برای یک خرید دلچسب فراهم است.لذت خرید از تی شی چای را با انواع چای بهاره تجربه کنید.

سیاست حفظ حریم خصوصی

  1. برای خرید از فروشگاه تی شی چای نیازمند به ثبت شماره موبایل و آدرس پستی است. ما خودمان را به حفظ اطلاعات خریدار متعهد می‌دانیم و از شماره موبایل ثبت شده استفاده تبلیغاتی نخواهیم کرد.پس از پردازش و ارسال سفارش اطلاعات خریدار به صورت خودکار(اتوماتیک) از پنل فروشگاه حذف می شود و برای خرید مجدد نیاز به وارد کردن دوباره اطلاعات می باشد.
  2. ما همواره در حفظ امنیت و پایداری سایت کوشا هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه بدهیم. بااین‌وصف فعالیت در اینترنت تابع وضعیت ثابتی نیست. در شرایطی که اختلال در سرور ارائه‌دهنده خدمات سایت یا اختلال اینترنت داخل کشور وجود داشته باشد و وضعیت خارج از مدیریت و کنترل ما باشد تا رفع اختلال و اشکال مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

قوانین فروشگاه تی شی چای

  1. خرید از فروشگاه در 4 مرحله انجام می‌شود و خریدار در مرحله 3 و 4 می‌تواند اطلاعات ثبت شده خود را بررسی کند.
  2. پس از پرداخت موفق، شماره تراکنش و لینک فاکتور خرید برای دانلود به نمایش درمی‌آید.
  3. پس از پرداخت و ثبت سفارش موفق، پیامک اطلاعات خرید به شماره موبایل خریدار ارسال خواهد شد. این در شرایطی است که خریدار دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را لغو نکرده باشد.
  4. معیار ما برای ارسال بسته‌های سفارشی اطلاعات ثبت شده در هنگام خرید محصول است.پس از ثبت سفارش یک محصول مراحل پردازش آن جهت بسته‌بندی و ارسال آغاز می‌شود و امکان تغییر فاکتور وجود ندارد.
  5. بسته ها بصورت پست سفارشی به آدرس ثبت شده توسط خریدار ارسال می شود.هزینه ارسال رایگان است.روزهای یکشنبه یا چهارشنبه هر هفته ارسال سفارش انجام می شود.
در صورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد سایت هنگام ثبت سفارش و خرید یا درگاه پرداخت، موضوع را به پشتیبانی تی شی چای اطلاع دهید
پیمایش به بالا